Mir se vini tek Qiftelia.com Qiftelia.com është një portal muzikor ku i përmbledh të gjitha muzik shqip në një vendë për tua mundësuar dëgjimin apo shkarkimin e tyre në formatin MP3 e gjith kjo tërsisht falas. Aktualisht ne posedojmë 60.240 këngë shqip në databazën tonë.

Na ndiqni në facebook

Na ndiqni në facebook për ti ndjekur hitet më të reja shqiptare që ne i publikojmë në portal.

Top artistat e javës
Muzik Shqip - Hitet e fundit
Rep Shqip - Hitet e fundit
Kenge shqip më të shkarkuar këtë javë
mp3ansambli shota vallemp3ace jetoj nerrsir feat lil kolimp3djemte nga lumi vlores luaj moj sorkadhemp3diagnoza clean up feat trd cappal deenoymp3jetmir rexhepi zo ku krisi pushka mbrememp3dule malindi laberi dhe toskeri feat paromp3riyah bllacamp3vellezerit aliu kur permendi emrin tendmp3elona morina elsa morina motra te pandaramp3nikolle nikprelaj hajde shoto marshallahmp3alban skenderaj une dhe timp3motrat mustafa ku me mbeti dashurija imemp3salih krasniqi feriz krasniqi deme ahmetimp3genta ismajli mpuq mpuqmp3adea shatri all capone haje persheshinmp3feriz krasniqi krahina e millosh kapetanimp3altin sulkump3ermal fejzulahu ft kidamp3ernim ibrahimi lorena feat ardita halitimp3keng dasmash shkurte gashimp3floriani i vogel ilirjani keshtu e kallimmp3altin ahmeti nene e shkretamp3prishtina vlorentin vladi tini oj lulie omp3rizzlla per ty feat herolind iseni lindimp3maksi femer shqiptare feat cannibalz tikimp3emir ska ma shpresmp3adnan kryeziu bukurie zogaj boll kam pritmp3luziana edmond muho shpirtin kam tek timp3rifat draga bardhyl draga hajriz ukmetajmp3vesa luma superstitious feat jon tarifamp3lyric master mos mthirr feat arber zekamp3bimm bimamp3valon azizi hajde hajde sonte kalle krejtmp3vaske currimp3adem osaj fehmi nishefci kenga e flamuritmp3lyric master me mall feat kushamp3feriz krasniqi ali krasniqi vuke samagjiamp3afrim gashi nysret haxha per te zhdukuritmp3rizah bllaca gavran kapetani pjesa e paremp3nikolle nikprelaj kryengritjes se malsismp327 ner hijen e urrejtjesmp3rilinda velaj futem malin ne nje shishemp3mc baki femer shqiptere feat star stationmp3gofile papleka hajde ne nikaj e nmerturmp3shyqyri nikollari ma bene shoqet ma bene